RUS | ENG
Ummistuste likvideerimine Tallinnas ja Harjumaal

UMMISTUSTE LIKVIDEERIMINE


Torustiku puhastamiseks kasutame vaid professionaalseid töövahendeid.

Ummistuse likvideerimine,

Paljud inimesed puutuvad igapäevaselt kokku kanalisatsiooni ummistustega (korterites, eramajades, büroohoonetes). Sellised juhtumid on äärmiselt ebamugavad. Enamasti otsitakse taolises olukorras võimalikult kiiret lahendust, sest kanalisatsioonisüsteemi kasutamine ei muutu ainult problemaatiliseks, vaid ka võimatuks. Lisaks sellele levib ruumidesse võrdlemisi ebameeldiv lõhn.

Ummistusi saab trossi või torustiku puhastamiseks mõeldud kemikaalide abil iseseisvalt likvideerida. See aga ei garanteeri probleemi lõplikku lahenemist. Püsiva tulemuse saavutamiseks tuleb kanalisatsioonisüsteemis likvideerida ladestumised raskesti ligipääsetavatest kohtadest.

Iseseisev ummistuse likvideerimine õnnestub seni, kuni rasvakiht ja muud ained ei ole torustikku täielikult ummistanud. Siiski on soovitatav sellistel torutöödel kasutada spetsialisti abi. Tänapäeval kasutatakse järgmisi ummistuse likvideerimise meetodeid:

- Käsitsi puhastamise meetod ummistuse likvideerimiseks

Töövahenditeks kasutatakse vaakumpumpa, terastraati, trossi, aga ka muid kanalisatsiooni puhastamiseks käepäraseid abivahendeid.

- Keemiline meetod ummistuse likvideerimiseks

Keemilise puhastuse meetod kujutab endast keemiliste puhastusvahendite kasutamist, mis lahustavad toru seintele ladestunud rasva ja lubjakivisette.

- Mehaaniline meetod ummistuse likvideerimiseks

Mehaaniline ummistuse likvideerimise meetod sarnaneb käsitsi trossiga puhastamisele, kuid seda varianti kasutavad professionaalid. Erinevus seisneb töövahendites. Spetsialisti töövahendiks on suure võimsusega seade, mis võimaldab trossil pöörelda ka pikalt distantsilt, tänu millele saab kasutada tavapärasega võrreldes oluliselt pikemat trossi. Professionaali kasutuses on ühtlasi ka spetsiaalsed trossid erinevate otsikutega.

- Survepesu meetod ummistuse likvideerimiseks

Survepesu kasutatakse peamiselt välistorude puhastamiseks.

Kanalisatsiooniummistused võivad olla võrdlemisi keerukad ja nende lahendamisel ei tasu enda võimeid üle hinnata. Eriti juhul, kui kasutusel on soe vesi ning keemilised ühendid ja tegemist on metall-plasttorudega, mida on lihtne kahjustada. Sellises olukorras võib kogenud torulukksepa kaasamine olla soodsam kui hilisem kulukas remont. Lisaks sellele võib probleemi põhjus olla seotud ka naaberkorteritega ning spetsialisti sekkumine ei ole asjatu.

Meie meistrid tegutsevad ummistuste likvideerimisel kiirelt ja väljakutse Tallinna piires on tasuta. Ärge viivitage, kuni probleem üle pea kasvab. Kui teil on tunne, et midagi ei ole päris korras või tunnete ebameeldivat lõhna vms – helistage meie spetsialistidele. Reeglina on võimalikuummistuse varane likvideerimine oluliselt soodsam ja seda saab teostada kliendile sobivamal ajal.

Lisaks sellele pakume pidevalt erinevaid soodustusi ja korraldame kampaaniad.

Meie kontakt +372 5204 888

24/7 Santehnik Tallinnas

 

Toruabi ja santehnik ööpäevaringselt: Tallinn, Haabersti, Kesklinn, Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita, Põhja-Tallinn, Harjumaa, Aegviidu, Harku, Jõelähtme, Keila, Kose, Kuusalu, Loksa, Maardu, Paldiski, Saku, Saue, Viimsi.