RUS | ENG
Avarii Santehnilised Tööd Tallinnas

Santehnilised tööd Tallinnas

 
Nii elamutes kui ka büroohoonetes esineb tihti sanitaartehnilisi avariisid. Sanitaartehnika lakkab töötamast, veetorud kuluvad läbi, kanalisatsioon ummistub (eriti külmal ajal), tekivad probleemid küttesüsteemis.

Sellist tüüpi avariide likvideerimine ei kannata ootamist ning reageerida tuleb võimalikult lühikese aja jooksul, kuna avariid võivad põhjustada olulist materiaalset kahju nii varale, inimestele kui ka ettevõtlusele.

Meie töö peamine eesmärk on lahendada tekkinud probleem võimalikult kiiresti ning kliendi jaoks mugavaimal viisil. Me pöörame tähelepanu kliendi kõikidele soovidele ja meie eesmärk on lahendada probleeme kliendile kõige mugavamal viisil. Torulukksepp selgitab esimesel võimalusel välja avarii põhjuse ning pakub välja optimaalse ja efektiivse lahenduse selle likvideerimiseks nii, et aja- ja rahakulu oleks võimalikult väike ning protsess ise ei põhjustaks ebamugavusi rohkem, kui neid juba on.

Tänapäevase sanitaartehnika ja materjalide areng on muutnud tehnika iseseisva käsitsemise ja paigaldamise üha keerulisemaks. Seetõttu on arukas usaldada sellised tööd spetsialistidele. Me tuleme teie juurde kokkulepitud ajal, selgitame välja teie soovid, anname nõu materjalide ja tehnika osas, aitame valikute tegemisel, materjali ja kauba soetamisel ning kohaletoimetamisel ja seejärel ka paigaldustöödel. Seda kõike kokkulepitud tähtajaks. Nii hoiate kokku väärtuslikku aega ning teie kulutused on alati vaid eesmärgipärased.

Kõige enam toimuvad avariiolukorrad järgmistel põhjustel:

  • elementaarse kasutuskorra eiramine;
  • süstemaatilise ennetustöö puudumine;
  • sanitaartehnika paigaldamisel tehtud väljapaistmatud vead ja defektid;
  • ebakvaliteetsed materjalid;
  • tehnika tootmispraak;
  • kommunikatsioonide, sanitaartehnika ning selle elementide ja detailide füüsiline kulumine.

 Santehniliste tööde hind sõltub nii teostatavate tööde keerukusest, mahust kui ka ligipääsust probleemsele kohale. Püsiklientidele ja mahukamatele töödele oleme loonud paindliku allahindluste süsteemi. Avarii likvideerimise kiirendamiseks tuleb teil välja selgitada ja edastada järgmine info:

  • avarii visuaalsed tunnused (vee üleujutus, kanalisatsioon on lakanud töötamast);
  • sanitaartehnika, mille tõttu avarii on tekkinud (vann, dušikabiin, kraanikauss, wc-pott);
  • avariiga seotud kommunikatsioonid (veetorustik, küttesüsteem, kanalisatsioon).

 Võite püüda probleemi iseseisvalt lahendada, kuid reeglina sellised tööd kogemuse ja spetsiaalsete töövahendite puudumise tõttu ebaõnnestuvad või on tulemused lühiajalised. Sel juhul peab töö lõpule viima siiski oma ala spetsialist, kuid sellega olete kaotanud suure hulga raha ja aega. Ärge raisake enda aega ja raha, vaid kasutage kohe professionaalide abi!

Usaldage professionaale!

Avarii- ja Santehnilised Toru Abi Tallinnas

Toruabi ja santehnik ööpäevaringselt: Tallinn, Haabersti, Kesklinn, Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita, Põhja-Tallinn, Harjumaa, Aegviidu, Harku, Jõelähtme, Keila, Kose, Kuusalu, Loksa, Maardu, Paldiski, Saku, Saue, Viimsi.